Департамент
з підвищення конкурентоспроможності регіону

Харківської обласної державної адміністрації

12.jpg

І. European enterprise network (EEN), що об’єднує 60 тисяч підприємств з 65 країн-учасниць.

Мережа EEN буде корисна підприємствам малого та середнього бізнесу, які шукають міжнародних партнерів, інвесторів, можливості для виробничої кооперації, розробки інновацій з іншими МСП та науково-дослідними центрами. Безкоштовна опція «Пошук партнерів» за посиланням: https://een.ec.europa.eu/tools/services/SearchCenter/Search/ProfileSimpleSearch

Із записом вебінару «Європейська мережа підприємств (EEN): Електронний інструмент інтенсифікації експортної діяльності підприємств», Пам’яткою – інструкцією щодо користування особистим кабінетом EEN можна ознайомитися на сайті Департаменту за посиланням.

ІІ. Східне партнерство: готовність до торгівлі. Проект надає підтримку експортно-орієнтованим МСП, що працюють в ягідному секторі або займаються виготовленням одягу, шляхом надання консультаційних послуг, а також проведення заходів щодо доступу на ринки ЄС.

Ознайомитися із записами вебінарів-консультацій експертів Іnternational Тrade Сentre для малого та середнього бізнесу можна за посиланнями:

Проект впроваджується International Trade Centre (ITC) для підтримки МСП при виході на ринки ЄС, фінансується ЄС в рамках ініціативи EU4business.

ІІІ. Європейська платформа кластерної співпраці EUROPEAN CLUSTER COLLABORATION PLATFORM (ECCP), що об’єднує більш ніж 800 профільних кластерних організацій по всьому світу.

Зазначена платформа дозволяє шукати:

  • партнерів і разом подавати заявки на конкурси за посиланням;
  • конкурси за спеціалізацією у розрізі програм підтримки МСП за посиланням;
  • партнерів для реалізації ідеї або проекту за посиланням.

Довідково

9-12 червня 2020 року для засновників, керівників підприємств малого та середнього бізнесу Харківщини, начальників, менеджерів відділів збуту відбудеться 4 денний онлайн тренінг «Як побудувати ефективний відділ продажів».

Організатор заходу: Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Харків, що створено на базі Харківської торгово-промислової палати, в рамках ініціативи ЄС #EU4Business за підтримки ЄБРР.

Побудова відділу продажів є однім із найвідповідальніших завдань для будь-якого керівника підприємства. Від нього залежить прибутковість компанії і успішність будь-якого проекту. Структура відділу впливає на те, чи зможе команда виконувати взяті на себе зобов’язання і збільшувати продажі, зокрема на зовнішні ринки.

Спікер: бізнес-тренер Євген Тєпляков.

Під час тренінгу учасники отримають відповіді на наступні питання:

  1. Як побудувати відділ продажів з ноля.
  2. Як підвищити ефективність існуючого відділу продажів.
  3. Як масштабувати відділ продажів.
  4. Як створити відділ продажів, який буде складатися з компетентних менеджерів та керівника відділу продажів.
  5. Як оцінити компетенції та навички менеджерів з продажу.
  6. Як скласти унікальну торгову пропозицію та написати скрипти.
  7. Як настроїти KPI відділу продажів та управляти цими даними.

Завдяки підтримці ЄБРР та фінансуванню в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу участь у тренінгу БЕЗКОШТОВНА за умови попередньої реєстрації за посиланням.

Докладну інформацію про захід можна отримати за тел.: (057) 751-99-46, (067) 571-31-21, або через e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..