Департамент
з підвищення конкурентоспроможності регіону

Харківської обласної державної адміністрації

12.jpg

Мінцифра розширює майданчики для комунікації та вже створила спільноти у Viber. Це єдині верифіковані та підтверджені спільноти Міністерства цифрової трансформації у Viber, в яких публікується достовірна інформація з офіційних джерел Мінцифри. 

На думку заступника Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерії Іонан, головна перевага співробітництва з Viber полягає в тому, що це найбільш популярний месенджер в Україні, яким активно користуються мільйони громадян.

«Ми очікуємо від партнерства збільшення кількості українців, які користуватимуться всіма можливостями, які надає Дія. Від отримання державних послуг онлайн до навчання на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності», — наголосила Валерія Іонан. 

Керівник проєкту Дія Мстислав Банік підкреслив, що філософія Дії полягає в тому, щоб держава була простою, зрозумілою та близькою українцям. «Саме тому ми дуже швидко прийняли рішення про співпрацю з Viber. За час роботи мобільного застосунку та порталу саме через Viber ми отримали найбільшу кількість звернень до служби підтримки Дії. Зараз розширюємо співпрацю та робимо комунікацію з українцями ще більш зручною. Мене особисто, як керівника Дії, дуже надихає запал команди Viber Україна та їхнє бажання плідно співпрацювати з Дією», — заявив Мстислав Банік.

 Cпільноти у Viber:


- Дія, де публікується інформація про онлайн-сервіси державних послуг (https://vb.me/diia);


- Дія. Цифрова освіта з інформацією про нові освітні серіали на онлайн-платформі з цифрової грамотності (https://vb.me/diia_osvita);


- чат Дія. Цифрова освіта для вчителів для обміну інформацією (https://vb.me/diia_osvita_chat);


- Fedorov, де Віцепрем'єр-міністр України – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров публікує інсайди Дії та Мінцифри (https://vb.me/fedorov).


«В Україні Viber встановлений на 98% смартфонів. Наша мета — поєднати всі необхідні сервіси та функції так, щоб мільйони наших користувачів могли вирішувати свої повсякденні завдання в рамках свого улюбленого додатка. Ми раді тому, що 94% студентів в Україні використовують Viber як інструмент для організації дистанційного навчання. Саме з цього почалася наша співпраця з Міністерством цифрової трансформації. В майбутньому ми плануємо ретельно працювати над розширенням нашого партнерства з міністерством, щоб охопити ще більше напрямків» , —  стверджує Атанас Райков, старший директор Viber у Європі, Північній Африці та на Близькому Сході.

Джерело