Департамент
з підвищення конкурентоспроможності регіону

Харківської обласної державної адміністрації

02.jpg
З 5 по 8 травня 2020 року онлай-платформа експертних рішень "Merezha" проведе актуальну для бізнесу в нових умовах онлайн-подію: "Merezha.Антикрихкість. Конференція першого актуального досвіду: бізнес-кейси адаптації до нових умов".
 
Вхід для учасників платформи Merezha вільний. 
 
Що вам дасть конференція:
По-перше, досвід. Ви дізнаєтесь про результати роботи бізнесу в сучасних екстремальних умовах та про перші перевірені на собі інструменти та рішення: що було успішним, а що ні.
По-друге, наступні кроки. Експертний аналіз ситуації допоможе зрозуміти перспективи ринку та дізнатись про необхідні кроки, які має здійснити бізнес сьогодні, щоб завтра забезпечити собі стабільність за будь-яких умов.
 
Конференція відбудеться за допомогою сервісу Zoom.
Посилання надійде в листі після реєстрації.

Реєстрація


Програма конференції:

-   7 травня, 15.00  «Маркетинг і продажі».
Експерти поділяться досвідом, як уникнути падіння прибутку, знайти нових клієнтів, зберегти продуктивність команди продажів та ін.


-   8 травня, 11.00  «Управління фінансами».
Експерти з фінансів проаналізують свій досвід з карантинної бухгалтерії, податків, та поділяться планом дій з оптимізації фінансів підприємств малого та середнього бізнесу.


-   8 травня 15.00 «Систематизація / Автоматизація бізнес-процесів»
Діджиталізація бізнес-процесів та ефективне переведення компанії на віддалену роботу — все, що стосується роботи підприємства з використанням онлайн-інструментів, ви дізнаєтесь від бізнес-експертів конференції.


 
Довідково. Онлайн-платформу Merezha було створено цього року за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи Євросоюзу #EU4Business. Її мета – допомогти українським підприємствам знайти відповіді на нагальні питання та вийти на новий рівень через залучення бізнес-експертів. Завдяки платформі підприємці отримали прямий доступ до професійної експертизи у надважливих для розвитку сферах: стратегія, маркетинг, операційна ефективність, організаційний розвиток, впровадження ІТ-технологій, управління фінансами та ін.
 
Наразі  на платформі залучено понад 100 топ-експертів з середнім досвідом близько 15 років та зареєстровано більше 1000 представників бізнесу зі всієї країни.