Департамент
з підвищення конкурентоспроможності регіону

Харківської обласної державної адміністрації

02.jpg

Ринки Угорщини перебувають у фокусі розвитку Експортної стратегії України до 2021 року.

За рейтингом Світового Банку щодо легкості ведення бізнесу – Doing Business 2020 – серед 190 країн Угорщина посідає 52 сходинку, зокрема за напрямками:

  • рівень забезпечення виконання контрактів – 25 рейтингова сходинка;
  • доступ до кредитних ресурсів – 37 позиція.

У порівнянні із минулорічним показником відбулося поліпшення рейтингової позиції на 1 сходинку.

За даними Державної служби статистики України у січні-лютому 2020 року зовнішньоторговельний оборот між Харківщиною та Угорщиною склав 417,0 млн.дол. США. і зменшився у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року на 8,8%. Скорочення склало 40,4 млн.дол. США.

За даними Головного управління статистики у Харківській області у січні-лютому 2020 року зовнішньоторговельний оборот між Харківщиною та Угорщиною склав 8,5 млн.дол. США. і збільшився у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року на 3,9 млн.дол. США. Темп росту – 184,2 млн.дол.США.

Обсяг експорту харківських товарів збільшився на 0,8 млн.дол. США. та досяг рівня 2,5 млн.дол. США. Темп росту – 43,7%.

Пропонуємо ознайомитися з інформаційно-аналітичними відомостями щодо:

  1. Стану регіонального експорту до Угорщини;
  2. Пропозицій від представників бізнесу країни-партнера з мережі EEN;
  3. Переліку джерел отримання ділової інформації стосовно: контактів суб’єктів господарювання в ЄС, торгової статистики, тарифних обмежень, ставок ПДВ на товари, країною походження яких є Україна;
  4. Контактів провідних асоціацій, об’єднань бізнесу, торгових палат Угорщини, що можуть надавати сприяння регіональним компаніям у пошуку партнерів;
  5. Електронних торгових майданчиків, баз даних підприємств Угорщини, що можуть використовуватися харківськими підприємствами як джерело пошуку ділових партнерів.