Департамент
з підвищення конкурентоспроможності регіону

Харківської обласної державної адміністрації

02.jpg

Ринки Латвії перебувають у фокусі розвитку Дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі на період до 2021 року.

За даними Державної служби статистики України у січні-листопаді 2019 року зовнішньоторговельний оборот між Україною та Латвійською Республікою склав 419,6 млн.дол. США. і збільшився у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року на 2,2%, або на 9 млн.дол. США.

За даними Головного управління статистики у Харківській області за 11 місяців 2019 року зовнішньоторговельний оборот між Харківщиною та Латвійською Республікою склав 19,5 млн.дол.США і збільшився у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року на 7,9 млн.дол.США. Темп росту – 168,7%, що перевищує загальнонаціональний показник на 66,5 пункти.

Відповідно до статистичних даних Головного управління статистики у Харківській області, обсяг експорту харківських товарів до Латвії збільшився на 5 млн.дол.США. та досяг рівня 11,4 млн.дол. США. Темп росту склав 177%, що перевищує загальнонаціональний показник на 78,2 пункти.

За 11 місяців 2019 року за темпами росту експорту Латвійська Республіка посідає 2 сходинку серед 28 країн-членів Європейського Союзу, поступаючись лише Литовській Республіці.

Пропонуємо ознайомитися з відомостями стосовно:

  1. Стану експорту товарів Харківської області до Латвії у 2019 році, його структури;
  2. Джерел отримання ділової інформації щодо: контактів суб’єктів господарювання в ЄС, торгової статистики, тарифних обмежень, ставок ПДВ на товари, країною походження яких є Україна;
  3. Пропозицій співпраці представників бізнесу Республіки в мережі EEN;
  4. Питомої ваги Латвії в обсягах експорту України по ТОП-5 товарних позиціях експорту відповідно до класифікатора товарів ЗЕД за даними ДФС України;
    Переліку виставок в Латвії у 2020 році та можливостях використання під час участі в них Експортного бренда України, виставкового бренд-буку.